About

Ersin Avseren’im. Dediklerine göre 3 Temmuz !987de gelmişim buraya; gelişimin g/a/y olarak ne önemi varsa. Şuan için Ankara’da yaşıyorum ama aslında kalbim Yalova’da. Biraz felsefe, azıcık da politikayla ilgileniyorum. Fantastik kurgu okumayı, şiir kitaplarını ve hikaye yazmayı seviyorum.
Bu benim ilk kendimi kayıt girişimim. Bu blog fazlasıyla bana ait ve bu yüzden de doğruluk, olumluluk, normallik içermiyor. Aslında oldukça nesnel, saldırgan ve büyük bir yalan. Güneşin altında yeni birşey yok. Bu blog hepimizin herşeyi bildiği, diğer taraftan bu bilgililiğin hiçbir şey ifade etmediği gerçeğiyle hareket edecek. Bu arada amacım, sadece kendimi görünür yapabilmek. Umarım görüntümden rahatsız olmazsınız.

* x * x * x *

i m Ersin Avseren. i was born in 3 july 1987, in Yalova northwestern Turkey. now i’m living in ankara, the capital city in central Turkey. i m a student in the Faculty of Political Science at Ankara University. i m interested in politics and philosophy. i love reading fantasy fiction and poetry. i like jogging, swimming, drinking and youtube-ing. i think, blogging will be may next interest.

this is my first attempt to record some of me.surely, this blog contains a high proportion of me, my world view and my reflections about everything. So, the every single world here may not be true, or positive. actually, the blog is very subjective, offensive and a total of shit. Nothing is new under the same sky. thus, my job is not to convince you anything, not to prove you anything, not an attempt to change your life; i am sure, you own your truth within yourself.. i m here to make myself visible. Hope you like my appearance.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s